▼
Страници
▼
Копейките и чалгарите можеше да обединят подписките в един референдум за "полупрезидентска република с полулев".
Може да подкрепите блога с дарение!
Блогът се издържа единствено от дарения. Не получава финансиране и не публикува реклама!