събота, 25 май 2013 г.

САМОУБИЙСТВО НА ГЕРЕНА!

Лудогорец остава шампион на България за още една година!

Разградчани спечелиха с лекота с 3:0 като гости на Монтана, а решаващ за първото място в А
група бе мачът, който Левски играеше в същото време на своя стадион срещу Славия.
Сините през цялото време водеха играта. През първото полувреме те отбелязаха гол чрез Базил де Карвальо (33-а минута), а набиха и две греди.
По нищо не личеше, че през втората част доминацията е променена. В 73-ата минута обаче Левски се самоуби. Димитър Везалов си заби изключително нелеп автогол за 1:1. Ситуацията не само не бе опасна сама по себе си, но и Славия през цялото време досега така и не бяха достигали до чисто голово положение.
До края Левски опита да застраши по-сериозно вратата на белите, но така и не успя да отбележи и мачът завърши при 1:1, което смъкна сините от първото място в първенството.