неделя, 31 март 2013 г.

Разкрития

Тъчреферът на ГЕРБ и Бистришките тигри поряза Черно море!

Съдията признал, че не видял чиста засада на полувремето, след която Левски вкара гол.
Страничният съдия Веселин Мишев, който стана известен с одата си за ГЕРБ и Бойко Борисов, опорочи мача между Черно море и Левски. Тъчреферът вдигаше и страничния флаг на прословутия мач между Бистришките тигри и Чавдар Етрополе миналата година, преди който футболистите пътуваха с правителствения самолет. Мишев пусна близо триметрова засада, заради която Рене Михалеч от "сините" успя да вкара изравнителния гол на сините още 12-та минута. Така срещата между двата тима завърши 1:1. В края на мача пък главният рефер „поправи” грешката на своя колега и компенсира моряците, след като не свири чиста дузпа за Левски. Жоао Силва беше свален в наказателното поле на домакините с класическа хватка от борбата с две ръце, но съдията не свири най-тежкото наказание в полза на сините. Треньорът на моряците Георги Иванов заяви, че съдията му е признал на полувремето за грешката си.
Мишев е известен в спортните среди и като бивш репортер. В своя статия той написа цяла ода за правителството на ГЕРБ и с патос, напомнящ на годините преди 1989 г., предупреди, че всеки, който не гласува на Бойко Борисов е родоотстъпник. Президентът на Славия Венци Стефанов пък заяви, че страничният съдия, който е завършил финансово стопанство, мистериозно порязвал всеки път отбора на "белите" и бил сред системните джелепи на тима.