понеделник, 6 февруари 2023 г.

⭕ Белогоровка в Луганска област е под контрола на въоръжените сили на Украйна, въпреки лъжите на руснаците! Видео

Въпреки изявленията на руснаците за предполагаемото "превземане" на Белогоровка в Луганска област, тя остава под контрола на украинските сили.



Въоръжените сили на Украйна показаха видео от града, което беше публикувано от ръководителя на Луганската ОВА Сергей Гайдай.


"Ние сме във война с най-измамния враг - руснаците лъжат, докато дишат. Те не могат да се борят, така че победите са измислени. Легендарната Белогоровка е НАША! Това беше, е и ще бъде", уверяват военните.

Може да подкрепите блога с дарение! Блогът се издържа единствено от дарения. Не получава финансиране и не публикува реклама!