В Telegram-канала на кмета на Москва Собянин вечерта внезапно се появиха стотици публикации с лозунги „Слава на Украйна“, „Москва ще гори“. Общо над 500 такива поста. Всички били изтрити в рамките на 10–15 минути, но така и не последваха официални обяснения за случилото се.
⚠️⚠️⚠️
Подкрепи блога с дарение!