петък, 26 юни 2026 г.

Z-военен блогър: В Донецк стана по-опасно, отколкото през 2022 и 2024 г. ВСУ унищожават складове с боеприпаси, гориво...Има тенденция ситуацията да стане критична. Видео

"Стигнахме до ситуация, в която в Донецк стана по-опасно, отколкото през 2022 и 2024 година. Противникът ни унищожава складовете с гориво, боеприпаси и пунктовете за управление. Ситуацията има тенденция да стане критична."


Z-блогърът и военен доброволец Владимир Грубник заяви, че обстановката за руската армия в Донбас стремително се влошава. По думите му, дроновете на ВСУ методично унищожават руски военни обекти в дълбокия тил и никой не разбира как да се противодейства на това.

Ситуацията крие риск от военна катастрофа за ВС на РФ, според руските анализатори.

В същото време Путин разказва сказки, че побеждава на всички фронтове. 🤪

⚠️⚠️⚠️  
Подкрепи блога с дарение!  
 PayPal:
Revolut: revolut.me/danibg1912